×
Dziedziny
Prawa

Usługi prawne dla firm

Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla firm. Do naszych klientów należą przedsiębiorstwa operujące w wielu różnych obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów medycznych.

Obsługa firm o rozmaitym profilu działalności pozwoliła nam poznać wymagania związane z pracą w konkretnych branżach, a dzięki temu lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów. Wraz z doskonałą znajomością kodeksów, a także przepisów określających podstawy funkcjonowania podmiotów o różnej formie działalności, umożliwia nam to zapewnianie im kompleksowej obsługi prawnej – od pomocy przy komplementacji dokumentacji niezbędnej do założenia firmy przez zmianę struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa po rozwiązywanie jego bieżących problemów prawnych i reprezentowanie go przed sądami i organami państwowymi.

Zakładanie firm

Doradzamy klientom rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem, jaka forma prawna działalności sprawdzi się najlepiej w ich przypadku. Poprzedza to dokładna analiza wszystkich potencjalnych korzyści i strat wynikających z wyboru konkretnego rozwiązania. Po podjęciu przez klienta decyzji pomagamy mu w skompletowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do rejestracji podmiotu gospodarczego. Naszą wyjątkową specjalnością w tym zakresie jest asystowanie przy zakładaniu spółek spin off.

Przekształcanie przedsiębiorstw

Nasze usługi nie ograniczają się do pomocy w rejestracji nowo powstałych podmiotów. Zajmujemy się bowiem również pomocą przy zmianie struktury organizacyjnej tych już istniejących. Przekształcamy spółki prawa handlowego, w tym osobowe, i cywilnego. Przeprowadzamy również operacje związane z przejęciem jednego podmiotu przez drugi lub też nadzorujemy proces ich fuzji.

Bieżąca obsługa prawna

Klientom oferujemy również bieżącą obsługę prawną firmy. W jej ramach zajmujemy się wszelkimi wewnętrznymi problemami prawnymi przedsiębiorstwa. Dotyczy to zarówno kwestii zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Reprezentujemy firmę w procesach sądowych przed sądami powszechnymi oraz postępowaniach przed organami administracji. Ponadto prowadzimy doradztwo w kwestiach związanych z prawem własności, a także pomagamy firmom w dziedzinie ochrony danych osobowych.