O nas

W efekcie dzisiaj jesteśmy w stanie zająć się kwestiami związanymi nie tylko z prawno-księgową stroną funkcjonowania już istniejących firm, ale także doradzić najlepszą formę prawną dla nowo powstających podmiotów. Przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w biznesie pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia działalności.

Bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej.

Doskonała orientacja w różnych obszarach prawa, w tym prawa cywilnego i gospodarczego, pozwala nam gwarantować klientom bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej. Możemy podjąć się reprezentowania klientów przed organami państwowymi, prowadzenia w ich imieniu spraw przed sądami, organami administracyjnymi oraz organami ścigania.

Znajomość przepisów regulujących funkcjonowanie podmiotów działających w konkretnych branżach daje nam możliwość świadczenia usług na rzecz klientów operujących w różnych sektorach rynku. Mieliśmy możliwość współpracy z przedsiębiorstwami o zróżnicowanym profilu działalności, szczególne doświadczenie posiadamy zwłaszcza w zakresie obsługi prawnej firm medycznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów o publicznym, jak i niepublicznym charakterze.

Wszelką pomoc prawną podejmujemy z zachowaniem najwyższych standardów wymaganych od profesjonalnych pełnomocników, dlatego nasi Klienci mają gwarancję starannego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań. Prawnicy Kancelarii DLB LEGAL znają dobrze realia gospodarczej działalności podmiotów, którym świadczymy usługi, dlatego rozpoznajemy i zaspakajamy potrzeby klientów z zachowaniem należytej dyskrecji i poufności.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi obszarami naszej działalności

Zespół Kancelarii składa się doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spornych spraw sądowych. Naszym dodatkowym atutem jest to, że skutecznie łączymy wiedzę prawniczą ze zrozumieniem potrzeb naszych klientów. To sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem prawnym dla Państwa firmy.